Ryan Miller
- Post
- Brankář
- Národnost
Spojené státy
- Narozen
- 17. 7. 1980, East Lansing (46 let)
- Výška a váha
- 188 cm · 77 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 1999, 5. kolo, 138. celkově, BUF
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 796
- Zápasy v NHL
- 391
- Výhry
- 44
- Čistá konta
Ryan Miller je bývalý americký hokejový brankář. Ryan chytal v národním týmu USA na zimních olympijských hrách ve Vancouveru v roce 2010, kde tým USA vyhrál stříbrné medaile.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Ocenění
- NHL Foundation Player Award 2009/10
- Vezina Trophy 2009/10
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997/98 | NAHL | SooNAHL | 37 | 21 | 2,33 | – |
| 1998/99 | NAHL | SooNAHL | 47 | 31 | 2,30 | – |
| 1999/00 | CCHA | Michigan StateCCHA | 26 | 16 | 1,53 | – |
| 2000/01 | CCHA | Michigan StateCCHA | 40 | 31 | 1,32 | – |
| 2001/02 | CCHA | Michigan StateCCHA | 40 | 26 | 1,77 | – |
| 2001/02 | WC-A | USAWC-A | 4 | – | 1,76 | – |
| 2002/03 | NHL | Buffalo SabresNHL | 15 | 6 | 2,63 | 90,2 % |
| 2002/03 | AHL | RochesterAHL | 47 | 23 | 2,34 | 92,0 % |
| 2002/03 | WC-A | USAWC-A | 4 | – | 2,49 | – |
| 2003/04 | NHL | Buffalo SabresNHL | 3 | 0 | 5,06 | 79,5 % |
| 2003/04 | AHL | RochesterAHL | 60 | 27 | 2,21 | 92,5 % |
| 2004/05 | AHL | RochesterAHL | 63 | 41 | 2,45 | 92,2 % |
| 2005/06 | NHL | Buffalo SabresNHL | 48 | 30 | 2,60 | 91,4 % |
| 2005/06 | AHL | RochesterAHL | 2 | 1 | 2,50 | 88,9 % |
| 2006/07 | NHL | Buffalo SabresNHL | 63 | 40 | 2,73 | 91,1 % |
| 2007/08 | NHL | Buffalo SabresNHL | 76 | 36 | 2,64 | 90,6 % |
| 2008/09 | NHL | Buffalo SabresNHL | 59 | 34 | 2,53 | 91,8 % |
| 2009/10 | NHL | Buffalo SabresNHL | 69 | 41 | 2,22 | 92,9 % |
| 2009/10 | Olympics | USAOlympics | 6 | 5 | 1,35 | 94,6 % |
| 2010/11 | NHL | Buffalo SabresNHL | 66 | 34 | 2,59 | 91,6 % |
| 2011/12 | NHL | Buffalo SabresNHL | 61 | 31 | 2,54 | 91,6 % |
| 2012/13 | NHL | Buffalo SabresNHL | 40 | 17 | 2,81 | 91,5 % |
| 2013/14 | NHL | Buffalo SabresNHL | 40 | 15 | 2,72 | 92,3 % |
| 2013/14 | NHL | St. Louis BluesNHL | 19 | 10 | 2,47 | 90,3 % |
| 2013/14 | Olympics | USAOlympics | 1 | 1 | 1,00 | 94,4 % |
| 2014/15 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 45 | 29 | 2,53 | 91,1 % |
| 2015/16 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 51 | 17 | 2,70 | 91,6 % |
| 2016/17 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 54 | 18 | 2,80 | 91,4 % |
| 2017/18 | NHL | Anaheim DucksNHL | 28 | 12 | 2,35 | 92,8 % |
| 2018/19 | NHL | Anaheim DucksNHL | 20 | 8 | 2,76 | 91,2 % |
| 2019/20 | NHL | Anaheim DucksNHL | 23 | 9 | 3,10 | 90,7 % |
| 2020/21 | NHL | Anaheim DucksNHL | 16 | 4 | 3,51 | 88,2 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997/98 | NAHL | SooNAHL | 2 | 0 | 2,66 | – |
| 1998/99 | NAHL | SooNAHL | 4 | 2 | 2,76 | – |
| 2002/03 | AHL | RochesterAHL | 3 | 1 | 4,11 | 85,6 % |
| 2003/04 | AHL | RochesterAHL | 14 | 7 | 1,82 | 93,4 % |
| 2004/05 | AHL | RochesterAHL | 9 | 5 | 2,63 | 90,9 % |
| 2005/06 | NHL | Buffalo SabresNHL | 18 | 11 | 2,56 | 90,8 % |
| 2006/07 | NHL | Buffalo SabresNHL | 16 | 9 | 2,22 | 92,2 % |
| 2009/10 | NHL | Buffalo SabresNHL | 6 | 2 | 2,35 | 92,6 % |
| 2010/11 | NHL | Buffalo SabresNHL | 7 | 3 | 2,93 | 91,7 % |
| 2013/14 | NHL | St. Louis BluesNHL | 6 | 2 | 2,70 | 89,7 % |
| 2014/15 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 3 | 1 | 2,31 | 91,0 % |
| 2017/18 | NHL | Anaheim DucksNHL | 1 | – | 9,00 | 75,0 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
