Mike Smith
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 22. 3. 1982, Kingston (44 let)
- Výška a váha
- 196 cm · 100 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2001, 5. kolo, 161. celkově, DAL
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 670
- Zápasy v NHL
- 299
- Výhry
- 44
- Čistá konta
Mike Smith je kanadský hokejový brankář hrající v týmu Edmonton Oilers v severoamerické lize NHL.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997/98 | OJHL | Collingwood BluesOJHL | 15 | – | 2,57 | – |
| 1998/99 | OPJHL | KingstonOPJHL | 16 | – | 3,51 | – |
| 1999/00 | OHL | KingstonOHL | 15 | 4 | 3,78 | – |
| 2000/01 | OHL | KingstonOHL | 3 | 0 | 3,53 | – |
| 2000/01 | OHL | SudburyOHL | 43 | 22 | 2,52 | – |
| 2001/02 | OHL | SudburyOHL | 53 | 19 | 3,06 | 91,4 % |
| 2002/03 | AHL | UtahAHL | 11 | 5 | 3,23 | 90,6 % |
| 2002/03 | ECHL | LexingtonECHL | 27 | 11 | 2,55 | 91,0 % |
| 2003/04 | AHL | UtahAHL | 21 | 8 | 2,83 | 90,8 % |
| 2004/05 | AHL | HoustonAHL | 45 | 19 | 2,42 | 91,5 % |
| 2005/06 | AHL | IowaAHL | 50 | 25 | 2,50 | 91,7 % |
| 2006/07 | NHL | Dallas StarsNHL | 23 | 12 | 2,23 | 91,2 % |
| 2007/08 | NHL | Dallas StarsNHL | 21 | 12 | 2,46 | 90,6 % |
| 2007/08 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 13 | 3 | 2,79 | 89,3 % |
| 2008/09 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 41 | 14 | 2,62 | 91,6 % |
| 2009/10 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 42 | 13 | 3,09 | 90,0 % |
| 2010/11 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 22 | 13 | 2,89 | 89,9 % |
| 2010/11 | AHL | NorfolkAHL | 5 | 1 | 1,83 | 92,4 % |
| 2011/12 | NHL | Phoenix CoyotesNHL | 67 | 38 | 2,21 | 93,0 % |
| 2012/13 | NHL | Phoenix CoyotesNHL | 34 | 15 | 2,58 | 91,0 % |
| 2012/13 | WC-A | KanadaWC-A | 4 | 2 | 1,65 | 94,4 % |
| 2013/14 | NHL | Phoenix CoyotesNHL | 62 | 27 | 2,64 | 91,5 % |
| 2014/15 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 62 | 14 | 3,16 | 90,4 % |
| 2014/15 | WC | CanadaWC | 8 | 8 | 1,50 | 93,0 % |
| 2015/16 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 32 | 15 | 2,63 | 91,6 % |
| 2016/17 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 55 | 19 | 2,92 | 91,4 % |
| 2017/18 | NHL | Calgary FlamesNHL | 55 | 25 | 2,65 | 91,6 % |
| 2018/19 | NHL | Calgary FlamesNHL | 42 | 23 | 2,72 | 89,8 % |
| 2019/20 | NHL | Edmonton OilersNHL | 39 | 19 | 2,95 | 90,2 % |
| 2020/21 | NHL | Edmonton OilersNHL | 32 | 21 | 2,31 | 92,3 % |
| 2021/22 | NHL | Edmonton OilersNHL | 28 | 16 | 2,81 | 91,5 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000/01 | OHL | SudburyOHL | 12 | 7 | 2,12 | – |
| 2001/02 | OHL | SudburyOHL | 5 | 1 | 2,98 | 91,8 % |
| 2002/03 | ECHL | LexingtonECHL | 2 | 0 | 5,14 | 82,2 % |
| 2004/05 | AHL | HoustonAHL | 3 | 1 | 1,33 | 95,7 % |
| 2005/06 | AHL | IowaAHL | 7 | 3 | 2,74 | 90,7 % |
| 2010/11 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 3 | 1 | 1,00 | 95,8 % |
| 2011/12 | NHL | Phoenix CoyotesNHL | 16 | 9 | 1,99 | 94,4 % |
| 2018/19 | NHL | Calgary FlamesNHL | 5 | 1 | 3,20 | 91,7 % |
| 2019/20 | NHL | Edmonton OilersNHL | 1 | 0 | 11,31 | 78,3 % |
| 2020/21 | NHL | Edmonton OilersNHL | 4 | 0 | 2,40 | 91,2 % |
| 2021/22 | NHL | Edmonton OilersNHL | 16 | 8 | 3,37 | 91,3 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
