Anton Khudobin
- Post
- Brankář
- Národnost
Rusko
- Narozen
- 7. 5. 1986, Usť-Kamenogorsk (40 let)
- Výška a váha
- 180 cm · 95 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2004, 7. kolo, 206. celkově, MIN
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 260
- Zápasy v NHL
- 114
- Výhry
- 11
- Čistá konta
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2002/03 | Russia3 | Metallurg Magnitogorsk-2Russia3 | 2 | – | 1,80 | – |
| 2003/04 | Russia-3 | Magnitogorsk 2Russia-3 | 4 | – | 1,80 | – |
| 2003/04 | WJ18-A | RuskoWJ18-A | 6 | 4 | 2,17 | – |
| 2004/05 | Russia | MagnitogorskRussia | 4 | – | 0,00 | – |
| 2004/05 | WJC-A | RuskoWJC-A | 5 | – | 2,73 | – |
| 2005/06 | WHL | SaskatoonWHL | 44 | 23 | 2,90 | 91,7 % |
| 2005/06 | WJC-A | RuskoWJC-A | 5 | 4 | 2,20 | – |
| 2006/07 | Russia | MagnitogorskRussia | 16 | – | 2,72 | – |
| 2007/08 | AHL | HoustonAHL | 12 | 2 | 1,99 | 91,1 % |
| 2007/08 | ECHL | TexasECHL | 27 | 20 | 1,98 | 93,4 % |
| 2008/09 | AHL | HoustonAHL | 10 | 3 | 3,04 | 89,0 % |
| 2008/09 | ECHL | FloridaECHL | 33 | 18 | 2,71 | 90,7 % |
| 2009/10 | NHL | Minnesota WildNHL | 2 | 2 | 0,86 | 97,9 % |
| 2009/10 | AHL | HoustonAHL | 40 | 14 | 2,43 | 90,7 % |
| 2010/11 | NHL | Minnesota WildNHL | 4 | 2 | 1,59 | 94,2 % |
| 2010/11 | AHL | HoustonAHL | 34 | 19 | 2,58 | 91,1 % |
| 2010/11 | AHL | ProvidenceAHL | 16 | 9 | 2,40 | 92,0 % |
| 2011/12 | NHL | Boston BruinsNHL | 1 | 1 | 1,00 | 97,8 % |
| 2011/12 | AHL | ProvidenceAHL | 44 | 21 | 2,61 | 91,9 % |
| 2012/13 | NHL | Boston BruinsNHL | 14 | 9 | 2,32 | 92,0 % |
| 2012/13 | KHL | MytischiKHL | 26 | 6 | 2,96 | – |
| 2013/14 | NHL | Carolina HurricanesNHL | 36 | 19 | 2,30 | 92,6 % |
| 2013/14 | AHL | CharlotteAHL | 2 | 1 | 3,03 | 92,8 % |
| 2014/15 | NHL | Carolina HurricanesNHL | 34 | 8 | 2,72 | 90,0 % |
| 2014/15 | EHT | RussiaEHT | 1 | – | 5,06 | 77,3 % |
| 2015/16 | NHL | Anaheim DucksNHL | 9 | 3 | 2,69 | 90,9 % |
| 2015/16 | AHL | San Diego GullsAHL | 31 | 19 | 2,46 | 92,1 % |
| 2016/17 | NHL | Boston BruinsNHL | 16 | 7 | 2,64 | 90,4 % |
| 2016/17 | AHL | Providence BruinsAHL | 11 | 7 | 2,69 | 89,6 % |
| 2017/18 | NHL | Boston BruinsNHL | 31 | 16 | 2,56 | 91,3 % |
| 2018/19 | NHL | Dallas StarsNHL | 41 | 16 | 2,57 | 92,3 % |
| 2019/20 | NHL | Dallas StarsNHL | 30 | 16 | 2,22 | 93,0 % |
| 2020/21 | NHL | Dallas StarsNHL | 32 | 12 | 2,54 | 90,5 % |
| 2021/22 | NHL | Dallas StarsNHL | 9 | 3 | 3,63 | 87,9 % |
| 2021/22 | AHL | Texas StarsAHL | 6 | 2 | 2,55 | 90,3 % |
| 2022/23 | NHL | Chicago BlackhawksNHL | 1 | 0 | 6,00 | 78,6 % |
| 2022/23 | AHL | Texas StarsAHL | 24 | 13 | 2,89 | 89,9 % |
| 2023/24 | KHL | Sibir NovosibirskKHL | 5 | 0 | 2,81 | 90,0 % |
| 2023/24 | VHL | Sokol KrasnoyarskVHL | 11 | 6 | 2,29 | 92,9 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005/06 | WHL | SaskatoonWHL | 10 | 4 | 2,80 | 92,0 % |
| 2006/07 | Russia | MagnitogorskRussia | 3 | – | 2,30 | – |
| 2007/08 | ECHL | TexasECHL | 9 | 5 | 2,19 | 93,3 % |
| 2008/09 | AHL | HoustonAHL | 17 | 8 | 2,70 | 90,0 % |
| 2015/16 | AHL | San Diego GullsAHL | 4 | 2 | 2,26 | 93,4 % |
| 2017/18 | NHL | Boston BruinsNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2018/19 | NHL | Dallas StarsNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2019/20 | NHL | Dallas StarsNHL | 25 | 14 | 2,69 | 91,7 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).
