Devan Dubnyk
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 4. 5. 1986, Regina (40 let)
- Výška a váha
- 198 cm · 102 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2004, 1. kolo, 14. celkově, EDM
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 542
- Zápasy v NHL
- 253
- Výhry
- 33
- Čistá konta
Devan Dubnyk je bývalý kanadský profesionální hokejový brankář, který odehrál v NHL přes 500 utkání.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Ocenění
- Bill Masterton Memorial Trophy 2014/15
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000/01 | CBHL | Cgy. BruinsCBHL | 14 | – | 3,10 | – |
| 2001/02 | WHL | KamloopsWHL | 3 | 1 | 5,45 | 83,8 % |
| 2001/02 | CBHL | Cgy. BruinsCBHL | 18 | 7 | 3,69 | – |
| 2001/02 | Fin-Jr. | Titaanit Jr.Fin-Jr. | 5 | 5 | 1,40 | – |
| 2002/03 | WHL | KamloopsWHL | 26 | 12 | 3,19 | 90,4 % |
| 2003/04 | WHL | KamloopsWHL | 44 | 20 | 2,51 | 91,7 % |
| 2003/04 | WJ18-A | KanadaWJ18-A | 6 | 3 | 2,02 | – |
| 2004/05 | WHL | KamloopsWHL | 65 | 23 | 2,69 | 91,2 % |
| 2005/06 | WHL | KamloopsWHL | 54 | 27 | 2,54 | 91,2 % |
| 2006/07 | AHL | Wilkes-BarreAHL | 4 | 2 | 2,94 | 85,5 % |
| 2006/07 | ECHL | StocktonECHL | 43 | 24 | 2,56 | 92,1 % |
| 2007/08 | AHL | SpringfieldAHL | 33 | 9 | 3,12 | 90,4 % |
| 2008/09 | AHL | SpringfieldAHL | 62 | 18 | 2,97 | 91,0 % |
| 2009/10 | NHL | Edmonton OilersNHL | 19 | 4 | 3,57 | 88,9 % |
| 2009/10 | AHL | SpringfieldAHL | 33 | 13 | 3,02 | 91,5 % |
| 2010/11 | NHL | Edmonton OilersNHL | 35 | 12 | 2,71 | 91,6 % |
| 2010/11 | WC-A | KanadaWC-A | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2011/12 | NHL | Edmonton OilersNHL | 47 | 20 | 2,67 | 91,4 % |
| 2011/12 | WC-A | KanadaWC-A | 2 | 2 | 1,00 | 95,7 % |
| 2012/13 | NHL | Edmonton OilersNHL | 38 | 14 | 2,57 | 92,0 % |
| 2012/13 | WC-A | KanadaWC-A | 4 | 4 | 1,48 | 91,3 % |
| 2013/14 | NHL | Edmonton OilersNHL | 32 | 11 | 3,36 | 89,4 % |
| 2013/14 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 2 | 0 | 4,36 | 85,0 % |
| 2013/14 | AHL | HamiltonAHL | 8 | 2 | 3,33 | 89,3 % |
| 2014/15 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 19 | 9 | 2,72 | 91,6 % |
| 2014/15 | NHL | Minnesota WildNHL | 39 | 27 | 1,78 | 93,6 % |
| 2015/16 | NHL | Minnesota WildNHL | 67 | 32 | 2,33 | 91,8 % |
| 2016/17 | NHL | Minnesota WildNHL | 65 | 40 | 2,25 | 92,3 % |
| 2017/18 | NHL | Minnesota WildNHL | 60 | 35 | 2,52 | 91,8 % |
| 2018/19 | NHL | Minnesota WildNHL | 67 | 31 | 2,54 | 91,3 % |
| 2019/20 | NHL | Minnesota WildNHL | 30 | 12 | 3,35 | 89,0 % |
| 2020/21 | NHL | San Jose SharksNHL | 17 | 3 | 3,18 | 89,8 % |
| 2020/21 | NHL | Colorado AvalancheNHL | 5 | 3 | 3,26 | 88,6 % |
| 2021/22 | AHL | Charlotte CheckersAHL | 4 | 2 | 3,55 | 86,9 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/04 | WHL | KamloopsWHL | 4 | 1 | 2,94 | 87,4 % |
| 2004/05 | WHL | KamloopsWHL | 6 | 2 | 3,64 | 88,6 % |
| 2006/07 | ECHL | StocktonECHL | 6 | 2 | 2,73 | 91,3 % |
| 2014/15 | NHL | Minnesota WildNHL | 10 | 4 | 2,52 | 90,8 % |
| 2015/16 | NHL | Minnesota WildNHL | 6 | 2 | 3,34 | 87,7 % |
| 2016/17 | NHL | Minnesota WildNHL | 5 | 1 | 1,86 | 92,5 % |
| 2017/18 | NHL | Minnesota WildNHL | 5 | 1 | 3,39 | 90,8 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
