David Rittich
- Post
- Brankář
- Číslo
- #33
- Národnost
Česko
- Narozen
- 19. 8. 1992, Jihlava (34 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 91 kg
- Hokejka
- levá
- 260
- Zápasy v NHL
- 122
- Výhry
- 9
- Čistá konta
David Rittich je český hokejový brankář. V prosinci 2015 byl nominován do reprezentace, ale do zápasu nezasáhl. Naopak roku 2018 byl nominován na mistrovství světa, kde zasáhl do tří zápasů.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kdy hraje David Rittich v TV
Nejbližší zápasy týmu New Jersey Devils, které vysíláme — živě i ze záznamu.
- so 17. 10. 19:05
Washington Capitals – New Jersey DevilsŽivě
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006/07 | Czech U18 2 | HC Dukla Jihlava U18Czech U18 2 | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2007/08 | Czech U18 | HC Dukla Jihlava U18Czech U18 | 4 | – | 5,77 | 83,0 % |
| 2008/09 | Czech U18 | HC Dukla Jihlava U18Czech U18 | 7 | – | 1,58 | 91,2 % |
| 2009/10 | Czech U18 | HC Dukla Jihlava U18Czech U18 | 29 | – | 2,59 | 90,4 % |
| 2010/11 | Czech U20 | HC Dukla Jihlava U20Czech U20 | 26 | – | 2,95 | 91,9 % |
| 2011/12 | Czech2 | HC Dukla JihlavaCzech2 | 1 | – | 6,00 | 79,3 % |
| 2012/13 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 24 | – | – | – |
| 2013/14 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 41 | – | – | – |
| 2014/15 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 23 | 8 | 3,15 | – |
| 2014/15 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 7 | – | 1,52 | – |
| 2014/15 | Czech | BK Mlada BoleslavCzech | 23 | – | 3,15 | 89,2 % |
| 2014/15 | Czech2 | HC Dukla JihlavaCzech2 | 7 | – | 1,52 | 94,6 % |
| 2015/16 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 48 | – | 2,53 | – |
| 2015/16 | Czech | BK Mlada BoleslavCzech | 48 | – | 2,53 | 91,8 % |
| 2016/17 | NHL | Calgary FlamesNHL | 1 | – | 3,00 | 90,0 % |
| 2016/17 | AHL | Stockton HeatAHL | 31 | 15 | 2,27 | 92,4 % |
| 2017/18 | NHL | Calgary FlamesNHL | 21 | 8 | 2,92 | 90,4 % |
| 2017/18 | WC | CzechiaWC | 3 | 2 | 1,98 | 90,0 % |
| 2017/18 | AHL | Stockton HeatAHL | 12 | 7 | 3,18 | 88,9 % |
| 2018/19 | NHL | Calgary FlamesNHL | 45 | 27 | 2,61 | 91,1 % |
| 2019/20 | NHL | Calgary FlamesNHL | 48 | 24 | 2,97 | 90,7 % |
| 2020/21 | NHL | Calgary FlamesNHL | 15 | 4 | 2,90 | 90,4 % |
| 2020/21 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 4 | 1 | 2,72 | 88,8 % |
| 2021/22 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 17 | 6 | 3,57 | 88,6 % |
| 2022/23 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 21 | 9 | 2,67 | 90,1 % |
| 2023/24 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 24 | 13 | 2,15 | 92,1 % |
| 2023/24 | AHL | Ontario ReignAHL | 16 | 7 | 2,63 | 90,1 % |
| 2024/25 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 34 | 16 | 2,84 | 88,7 % |
| 2025/26 | NHL | New York IslandersNHL | 30 | 14 | 2,76 | 89,4 % |
| 2026/27 | AHL | Utica CometsAHL | 2 | 2 | 1,50 | 93,3 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/10 | Czech U18 | HC Dukla Jihlava U18Czech U18 | 3 | – | 2,71 | 91,8 % |
| 2011/12 | Czech U20 | HC Dukla Jihlava U20Czech U20 | 4 | – | 2,78 | 93,0 % |
| 2012/13 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 2 | – | – | – |
| 2013/14 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 9 | – | – | – |
| 2014/15 | CzRep-2 | JihlavaCzRep-2 | 6 | – | 2,41 | – |
| 2014/15 | Czech2 | HC Dukla JihlavaCzech2 | 6 | – | 2,41 | 92,4 % |
| 2015/16 | CzRep | Ml. BoleslavCzRep | 10 | – | 3,18 | – |
| 2015/16 | Czech | BK Mlada BoleslavCzech | 10 | – | 3,18 | 90,3 % |
| 2016/17 | AHL | Stockton HeatAHL | 4 | 2 | 2,88 | 91,7 % |
| 2019/20 | NHL | Calgary FlamesNHL | 1 | 0 | 10,85 | 66,7 % |
| 2021/22 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 1 | 0 | 19,91 | 61,5 % |
| 2023/24 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 2 | 0 | 2,56 | 87,2 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Spoluhráči
Aktuální soupiska týmu New Jersey Devils.
Jack Hughes9 B
Jesper Bratt7 B
Nico Hischier5 B
Dougie Hamilton4 B
Luke Hughes4 B
Evan Rodrigues4 B
Dawson Mercer3 B
Timo Meier3 B
Luke Evangelista3 B
Brett Pesce2 B
Jesper Boqvist2 B
Stefan Noesen2 B
Anthony Mantha2 B
Declan Chisholm1 B
Autoři fotografií
Fotografie z Wikimedia Commons — autor a licence u každé z nich.
- Jack Hughes: YESNetwork, CC BY 3.0, Wikimedia Commons
- Jesper Bratt: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Nico Hischier: 1815online, CC BY 4.0, Wikimedia Commons
- Dougie Hamilton: Hugh Lee, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Luke Hughes: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Evan Rodrigues: TheAHL, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
- Dawson Mercer: All-Pro Reels, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Timo Meier: Djmelvis, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Luke Evangelista: TheAHL, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
- Brett Pesce: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Jesper Boqvist: All-Pro Reels, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Stefan Noesen: Pens Through My Lens, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Anthony Mantha: All-Pro Reels, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Declan Chisholm: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
Poslední zápasy týmu
Oblíbený tým Konec · pp. Hrají Češi:Oblíbený tým Konec · pp. Hrají Češi:
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
Sleduj, jak hraje David Rittich, s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
