Michael Hutchinson
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 2. 3. 1990, Barrie (36 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 91 kg
- Hokejka
- pravá
- Draft
- 2008, 3. kolo, 77. celkově, BOS
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 154
- Zápasy v NHL
- 57
- Výhry
- 6
- Čistá konta
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005/06 | GTHL | MarkhamGTHL | 34 | – | 2,02 | – |
| 2006/07 | OPJHL | OrangevilleOPJHL | 8 | 1 | 4,99 | – |
| 2006/07 | OHL | BarrieOHL | 14 | 8 | 2,11 | 93,3 % |
| 2007/08 | OHL | BarrieOHL | 32 | 12 | 3,02 | 91,2 % |
| 2008/09 | OHL | BarrieOHL | 38 | 15 | 3,02 | 91,5 % |
| 2009/10 | OHL | LondonOHL | 46 | 32 | 2,86 | 91,3 % |
| 2010/11 | AHL | ProvidenceAHL | 28 | 13 | 3,13 | 90,4 % |
| 2010/11 | ECHL | ReadingECHL | 18 | 9 | 2,86 | 91,8 % |
| 2011/12 | AHL | ProvidenceAHL | 29 | 13 | 2,36 | 92,7 % |
| 2011/12 | ECHL | ReadingECHL | 2 | 1 | 3,50 | 91,5 % |
| 2012/13 | AHL | ProvidenceAHL | 30 | 13 | 2,30 | 91,4 % |
| 2013/14 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 3 | 2 | 1,64 | 94,3 % |
| 2013/14 | AHL | St. John'sAHL | 24 | 17 | 2,30 | 92,3 % |
| 2013/14 | ECHL | OntarioECHL | 28 | 22 | 2,08 | 92,1 % |
| 2014/15 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 38 | 21 | 2,38 | 91,4 % |
| 2015/16 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 30 | 9 | 2,84 | 90,7 % |
| 2016/17 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 28 | 9 | 2,92 | 90,3 % |
| 2017/18 | NHL | Winnipeg JetsNHL | 3 | 2 | 3,26 | 90,7 % |
| 2017/18 | AHL | Manitoba MooseAHL | 26 | 17 | 2,08 | 93,5 % |
| 2018/19 | NHL | Florida PanthersNHL | 4 | 1 | 4,17 | 83,9 % |
| 2018/19 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 5 | 2 | 2,64 | 91,4 % |
| 2018/19 | AHL | Toronto MarliesAHL | 23 | 14 | 2,70 | 91,0 % |
| 2018/19 | AHL | Springfield ThunderbirdsAHL | 8 | 2 | 3,33 | 90,6 % |
| 2019/20 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 15 | 4 | 3,66 | 88,6 % |
| 2019/20 | NHL | Colorado AvalancheNHL | 1 | 1 | 1,00 | 94,4 % |
| 2019/20 | AHL | Toronto MarliesAHL | 4 | 3 | 1,98 | 94,3 % |
| 2020/21 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 8 | 4 | 2,42 | 91,9 % |
| 2020/21 | AHL | Toronto MarliesAHL | 2 | 2 | 1,01 | 97,5 % |
| 2021/22 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 2 | 0 | 4,57 | 85,7 % |
| 2021/22 | AHL | Toronto MarliesAHL | 28 | 11 | 3,23 | 89,9 % |
| 2022/23 | NHL | Columbus Blue JacketsNHL | 16 | 2 | 4,29 | 87,7 % |
| 2022/23 | AHL | Henderson Silver KnightsAHL | 7 | 1 | 2,74 | 89,7 % |
| 2023/24 | NHL | Detroit Red WingsNHL | 1 | 0 | 3,11 | 91,7 % |
| 2023/24 | AHL | Grand Rapids GriffinsAHL | 32 | 14 | 2,89 | 89,2 % |
| 2024/25 | Liiga | SaiPaLiiga | 24 | 7 | 3,02 | 88,6 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006/07 | OHL | BarrieOHL | 1 | 1 | 1,33 | 94,0 % |
| 2007/08 | OHL | BarrieOHL | 8 | 4 | 2,64 | 94,1 % |
| 2008/09 | OHL | BarrieOHL | 3 | 0 | 5,37 | 87,2 % |
| 2009/10 | OHL | LondonOHL | 12 | 7 | 4,11 | 87,0 % |
| 2012/13 | AHL | ProvidenceAHL | 2 | 0 | 1,22 | 93,8 % |
| 2013/14 | AHL | St. John'sAHL | 21 | 12 | 1,95 | 93,8 % |
| 2018/19 | AHL | Toronto MarliesAHL | 2 | 0 | 3,88 | 82,1 % |
| 2019/20 | NHL | Colorado AvalancheNHL | 4 | 2 | 2,75 | 91,0 % |
| 2024/25 | Liiga | SaiPaLiiga | 3 | 0 | 3,73 | 86,4 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).
