Louis Domingue
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 6. 3. 1992, St-Hyacinthe (34 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 94 kg
- Hokejka
- pravá
- Draft
- 2010, 5. kolo, 138. celkově, PHX
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 144
- Zápasy v NHL
- 61
- Výhry
- 2
- Čistá konta
Louis Boileau-Domingue je kanadský hokejový brankář hrající v týmu New York Rangers v severoamerické lize NHL respektive v jeho farmě v AHL Hartford Wolf Pack.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/08 | QAAA | Lac St-LouisQAAA | 35 | 22 | 3,12 | – |
| 2008/09 | QMJHL | MonctonQMJHL | 12 | 5 | 2,51 | 92,4 % |
| 2009/10 | QMJHL | MonctonQMJHL | 22 | 11 | 2,81 | 90,2 % |
| 2009/10 | QMJHL | QuebecQMJHL | 19 | 9 | 2,54 | 91,0 % |
| 2010/11 | QMJHL | QuebecQMJHL | 57 | 37 | 2,65 | 89,8 % |
| 2011/12 | QMJHL | QuebecQMJHL | 39 | 23 | 2,61 | 91,4 % |
| 2012/13 | ECHL | GwinnettECHL | 34 | 23 | 2,69 | 90,4 % |
| 2012/13 | AHL | PortlandAHL | 2 | 1 | 2,40 | 93,1 % |
| 2013/14 | AHL | PortlandAHL | 36 | 9 | 3,63 | 89,0 % |
| 2013/14 | ECHL | GwinnettECHL | 7 | 1 | 2,01 | 93,9 % |
| 2014/15 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 7 | 1 | 2,73 | 91,1 % |
| 2014/15 | AHL | Portland PiratesAHL | 20 | 11 | 2,68 | 90,8 % |
| 2014/15 | ECHL | Atlanta GladiatorsECHL | 2 | 1 | 1,01 | 95,8 % |
| 2015/16 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 39 | 15 | 2,75 | 91,2 % |
| 2015/16 | AHL | Springfield FalconsAHL | 13 | 6 | 2,55 | 91,9 % |
| 2016/17 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 31 | 11 | 3,08 | 90,8 % |
| 2017/18 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 7 | 0 | 4,33 | 85,6 % |
| 2017/18 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 12 | 7 | 2,89 | 91,4 % |
| 2017/18 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 18 | 13 | 2,17 | 91,9 % |
| 2018/19 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 26 | 21 | 2,88 | 90,8 % |
| 2019/20 | NHL | New Jersey DevilsNHL | 16 | 3 | 3,79 | 88,2 % |
| 2019/20 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 1 | 0 | 4,08 | 88,2 % |
| 2019/20 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 4 | 2 | 3,81 | 86,3 % |
| 2019/20 | AHL | Binghamton DevilsAHL | 7 | 4 | 2,45 | 91,2 % |
| 2020/21 | NHL | Calgary FlamesNHL | 1 | 0 | 3,12 | 87,0 % |
| 2020/21 | AHL | Stockton HeatAHL | 3 | 0 | 4,04 | 85,9 % |
| 2021/22 | NHL | Pittsburgh PenguinsNHL | 2 | 1 | 2,02 | 95,2 % |
| 2021/22 | AHL | Wilkes-Barre/Scranton PenguinsAHL | 22 | 10 | 2,41 | 92,4 % |
| 2022/23 | AHL | Hartford Wolf PackAHL | 45 | 22 | 2,51 | 91,1 % |
| 2023/24 | NHL | New York RangersNHL | 1 | 1 | 1,00 | 96,2 % |
| 2023/24 | AHL | Hartford Wolf PackAHL | 28 | 16 | 2,66 | 90,9 % |
| 2024/25 | NHL | New York RangersNHL | 1 | 1 | 2,00 | 92,6 % |
| 2024/25 | AHL | Hartford Wolf PackAHL | 28 | 7 | 3,32 | 89,6 % |
| 2025/26 | AHL | Charlotte CheckersAHL | 14 | 9 | 2,21 | 89,6 % |
| 2025/26 | KHL | Sibir NovosibirskKHL | 11 | 0 | 3,83 | 89,2 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/08 | QAAA | Lac St-LouisQAAA | 13 | 8 | 2,60 | – |
| 2009/10 | QMJHL | QuebecQMJHL | 9 | 3 | 4,35 | 86,3 % |
| 2010/11 | QMJHL | QuebecQMJHL | 18 | 11 | 2,47 | 91,3 % |
| 2011/12 | QMJHL | QuebecQMJHL | 11 | 7 | 2,65 | 89,7 % |
| 2012/13 | ECHL | GwinnettECHL | 10 | 6 | 2,23 | 92,6 % |
| 2014/15 | AHL | Portland PiratesAHL | 5 | 2 | 2,37 | 92,5 % |
| 2017/18 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2021/22 | NHL | Pittsburgh PenguinsNHL | 6 | 3 | 3,65 | 89,8 % |
| 2022/23 | AHL | Hartford Wolf PackAHL | 1 | 0 | 3,27 | 81,3 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
