Jack Campbell
- Post
- Brankář
- Národnost
Spojené státy
- Narozen
- 9. 1. 1992, Port Huron (34 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 91 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2010, 1. kolo, 11. celkově, DAL
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 176
- Zápasy v NHL
- 93
- Výhry
- 10
- Čistá konta
Jack Campbell je bývalý americký hokejový brankář.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004/05 | T1EHL U16 | Little Caesars U16T1EHL U16 | 19 | – | 2,56 | 0,0 % |
| 2005/06 | T1EMBHL | Compuware Bantam Minor AAAT1EMBHL | 15 | – | 2,55 | 90,9 % |
| 2006/07 | T1EBHL | Honeybaked Bantam Major AAAT1EBHL | 24 | – | 2,23 | 89,1 % |
| 2007/08 | MWEHL | Det. HoneybakedMWEHL | 12 | 8 | 2,06 | – |
| 2007/08 | Minor-MI | Det. HoneybakedMinor-MI | 25 | 20 | – | – |
| 2008/09 | NAHL | USNTDPNAHL | 21 | 14 | 2,52 | 90,6 % |
| 2008/09 | U-17 | USNTDPU-17 | 7 | 6 | 1,07 | – |
| 2008/09 | U-18 | USNTDPU-18 | 7 | 7 | 1,71 | – |
| 2008/09 | WJ18-A | USAWJ18-A | 5 | 3 | 0,75 | 96,7 % |
| 2009/10 | USHL | USNTDPUSHL | 11 | 6 | 2,21 | – |
| 2009/10 | U-18 | USNTDPU-18 | 25 | 16 | 2,21 | – |
| 2009/10 | WJ18-A | USAWJ18-A | 6 | 5 | 0,83 | – |
| 2009/10 | WJC-A | USAWJC-A | 3 | 2 | 2,54 | – |
| 2010/11 | OHL | WindsorOHL | 45 | 24 | 3,80 | 88,4 % |
| 2010/11 | WJC-A | USAWJC-A | 6 | 5 | 1,70 | – |
| 2011/12 | OHL | WindsorOHL | 12 | 6 | 3,13 | 90,6 % |
| 2011/12 | OHL | Sault Ste. MarieOHL | 34 | 15 | 3,58 | 89,2 % |
| 2011/12 | WJC-A | USAWJC-A | 5 | 3 | 2,62 | 90,6 % |
| 2011/12 | AHL | TexasAHL | 12 | 4 | 3,02 | 91,2 % |
| 2012/13 | AHL | TexasAHL | 40 | 19 | 2,65 | 90,5 % |
| 2013/14 | NHL | Dallas StarsNHL | 1 | 0 | 6,00 | 87,2 % |
| 2013/14 | AHL | TexasAHL | 16 | 12 | 1,49 | 94,2 % |
| 2014/15 | ECHL | Idaho SteelheadsECHL | 7 | 5 | 1,73 | 94,5 % |
| 2014/15 | WC | USAWC | 2 | 1 | 3,50 | 82,5 % |
| 2014/15 | AHL | Texas StarsAHL | 35 | 14 | 3,03 | 90,7 % |
| 2015/16 | ECHL | Idaho SteelheadsECHL | 20 | 14 | 1,68 | 94,4 % |
| 2015/16 | AHL | Texas StarsAHL | 19 | 7 | 3,65 | 88,4 % |
| 2016/17 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2016/17 | AHL | Ontario ReignAHL | 52 | 31 | 2,52 | 91,4 % |
| 2017/18 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 5 | 2 | 2,48 | 92,4 % |
| 2017/18 | AHL | Ontario ReignAHL | 26 | 11 | 2,83 | 91,2 % |
| 2018/19 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 31 | 10 | 2,30 | 92,8 % |
| 2018/19 | AHL | Ontario ReignAHL | 2 | 1 | 4,38 | 88,8 % |
| 2019/20 | NHL | Los Angeles KingsNHL | 20 | 8 | 2,85 | 90,0 % |
| 2019/20 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 6 | 3 | 2,63 | 91,5 % |
| 2020/21 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 22 | 17 | 2,15 | 92,1 % |
| 2021/22 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 49 | 31 | 2,64 | 91,4 % |
| 2022/23 | NHL | Edmonton OilersNHL | 36 | 21 | 3,41 | 88,8 % |
| 2023/24 | NHL | Edmonton OilersNHL | 5 | 1 | 4,50 | 87,3 % |
| 2023/24 | AHL | Bakersfield CondorsAHL | 33 | 18 | 2,63 | 91,8 % |
| 2024/25 | AHL | Grand Rapids GriffinsAHL | 14 | 5 | 2,91 | 89,3 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | OHL | WindsorOHL | 18 | 9 | 3,74 | 88,7 % |
| 2013/14 | AHL | TexasAHL | 4 | 2 | 2,54 | 91,7 % |
| 2014/15 | AHL | Texas StarsAHL | 1 | 0 | 3,03 | 88,9 % |
| 2015/16 | AHL | Texas StarsAHL | 3 | 1 | 4,45 | 88,0 % |
| 2016/17 | AHL | Ontario ReignAHL | 5 | 2 | 1,70 | 93,4 % |
| 2020/21 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 7 | 3 | 1,81 | 93,4 % |
| 2021/22 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 7 | 3 | 3,15 | 89,7 % |
| 2022/23 | NHL | Edmonton OilersNHL | 4 | 1 | 1,01 | 96,1 % |
| 2023/24 | AHL | Bakersfield CondorsAHL | 1 | 0 | 5,16 | 85,7 % |
| 2024/25 | AHL | Grand Rapids GriffinsAHL | 2 | 0 | 2,69 | 90,5 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
