Dan Ellis
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 19. 6. 1980, Saskatoon (46 let)
- Výška a váha
- 185 cm · 88 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2000, 2. kolo, 60. celkově, DAL
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 212
- Zápasy v NHL
- 87
- Výhry
- 15
- Čistá konta
Daniel Ellis je bývalý kanadský hokejový brankář, který v severoamerické lize NHL odehrál celkem přes 200 zápasů za 6 různých klubů.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1996/97 | MWJHL | Orangeville CrushersMWJHL | 12 | – | 5,15 | – |
| 1998/99 | OPJHL | NewmarketOPJHL | 28 | 24 | 2,25 | – |
| 1999/00 | USHL | OmahaUSHL | 55 | 34 | 2,25 | – |
| 2000/01 | CCHA | Nebraska-OmahaCCHA | 40 | 21 | 2,49 | – |
| 2001/02 | CCHA | Nebraska-OmahaCCHA | 40 | 20 | 2,42 | – |
| 2002/03 | CCHA | Nebraska-OmahaCCHA | 39 | 11 | 3,18 | – |
| 2003/04 | NHL | Dallas StarsNHL | 1 | 1 | 3,00 | 89,3 % |
| 2003/04 | AHL | UtahAHL | 20 | 5 | 2,92 | 90,9 % |
| 2003/04 | ECHL | IdahoECHL | 23 | 13 | 2,56 | 90,9 % |
| 2004/05 | AHL | HamiltonAHL | 31 | 10 | 2,77 | 90,8 % |
| 2005/06 | AHL | IowaAHL | 34 | 16 | 2,78 | 91,1 % |
| 2006/07 | AHL | IowaAHL | 55 | 30 | 2,78 | 89,4 % |
| 2007/08 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 44 | 23 | 2,34 | 92,4 % |
| 2008/09 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 35 | 11 | 2,93 | 90,0 % |
| 2009/10 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 31 | 15 | 2,69 | 90,9 % |
| 2010/11 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 31 | 13 | 2,93 | 88,9 % |
| 2010/11 | NHL | Anaheim DucksNHL | 13 | 8 | 2,39 | 91,7 % |
| 2011/12 | NHL | Anaheim DucksNHL | 10 | 1 | 2,72 | 91,1 % |
| 2012/13 | NHL | Carolina HurricanesNHL | 19 | 6 | 3,13 | 90,6 % |
| 2012/13 | AHL | CharlotteAHL | 18 | 8 | 2,46 | 92,2 % |
| 2013/14 | NHL | Dallas StarsNHL | 14 | 5 | 3,04 | 90,0 % |
| 2013/14 | NHL | Florida PanthersNHL | 6 | 0 | 4,80 | 83,6 % |
| 2014/15 | NHL | Florida PanthersNHL | 8 | 4 | 2,34 | 91,4 % |
| 2014/15 | AHL | San Antonio RampageAHL | 37 | 22 | 2,71 | 90,4 % |
| 2015/16 | AHL | Hershey BearsAHL | 43 | 25 | 2,38 | 90,8 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | USHL | OmahaUSHL | 4 | 1 | 2,52 | – |
| 2003/04 | ECHL | IdahoECHL | 16 | 13 | 1,86 | 93,8 % |
| 2006/07 | AHL | IowaAHL | 12 | 6 | 3,09 | 0,0 % |
| 2007/08 | NHL | Nashville PredatorsNHL | 6 | 2 | 2,52 | 93,8 % |
| 2010/11 | NHL | Anaheim DucksNHL | 1 | 0 | 5,86 | 83,3 % |
| 2014/15 | AHL | San Antonio RampageAHL | 2 | 0 | 2,44 | 93,2 % |
| 2015/16 | AHL | Hershey BearsAHL | 2 | 0 | 4,80 | 84,3 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
