Braden Holtby
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 16. 9. 1989, Lloydminster (37 let)
- Výška a váha
- 185 cm · 98 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2008, 4. kolo, 93. celkově, WSH
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 513
- Zápasy v NHL
- 299
- Výhry
- 35
- Čistá konta
Braden Holtby je bývalý kanadský hokejový brankář.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Ocenění
- Vezina Trophy 2015/16
- William M. Jennings Trophy 2016/17
- Stanley Cup 2017/18
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/04 | AMBHL | Lloydminster Heat Bantam AAAAMBHL | 19 | – | 3,80 | 88,2 % |
| 2004/05 | AJHL | Lloydminster BobcatsAJHL | 2 | – | 5,95 | 80,0 % |
| 2005/06 | WHL | SaskatoonWHL | 1 | 0 | 4,07 | 92,0 % |
| 2006/07 | WHL | SaskatoonWHL | 51 | 17 | 3,21 | 89,5 % |
| 2006/07 | WJ18-A | KanadaWJ18-A | 1 | – | 13,58 | – |
| 2007/08 | WHL | SaskatoonWHL | 64 | 25 | 2,84 | 91,0 % |
| 2008/09 | WHL | SaskatoonWHL | 61 | 40 | 2,62 | 91,0 % |
| 2009/10 | AHL | HersheyAHL | 37 | 25 | 2,32 | 91,7 % |
| 2009/10 | ECHL | South CarolinaECHL | 12 | 7 | 2,95 | 91,1 % |
| 2010/11 | NHL | Washington CapitalsNHL | 14 | 10 | 1,79 | 93,4 % |
| 2010/11 | AHL | HersheyAHL | 30 | 17 | 2,29 | 92,0 % |
| 2011/12 | NHL | Washington CapitalsNHL | 7 | 4 | 2,50 | 92,2 % |
| 2011/12 | AHL | HersheyAHL | 40 | 20 | 2,61 | 90,6 % |
| 2012/13 | NHL | Washington CapitalsNHL | 36 | 23 | 2,58 | 92,0 % |
| 2012/13 | AHL | HersheyAHL | 25 | 12 | 2,14 | 93,2 % |
| 2013/14 | NHL | Washington CapitalsNHL | 48 | 23 | 2,85 | 91,5 % |
| 2014/15 | NHL | Washington CapitalsNHL | 73 | 41 | 2,22 | 92,3 % |
| 2015/16 | NHL | Washington CapitalsNHL | 66 | 48 | 2,20 | 92,2 % |
| 2016/17 | NHL | Washington CapitalsNHL | 63 | 42 | 2,07 | 92,5 % |
| 2017/18 | NHL | Washington CapitalsNHL | 54 | 34 | 2,99 | 90,7 % |
| 2018/19 | NHL | Washington CapitalsNHL | 59 | 32 | 2,82 | 91,1 % |
| 2019/20 | NHL | Washington CapitalsNHL | 48 | 25 | 3,11 | 89,7 % |
| 2020/21 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 21 | 7 | 3,67 | 88,9 % |
| 2021/22 | NHL | Dallas StarsNHL | 24 | 10 | 2,78 | 91,3 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/04 | AEHL U15 | Lloydminster Heat U15 AAAAEHL U15 | 1 | – | 1,00 | 97,6 % |
| 2004/05 | AEHL U18 | Lloydminster Bobcats U18 AAAAEHL U18 | 1 | – | 3,60 | 92,7 % |
| 2005/06 | SMAAAHL | Saskatoon Blazers U18 AAASMAAAHL | 11 | – | 2,63 | 92,5 % |
| 2008/09 | WHL | SaskatoonWHL | 7 | 3 | 2,32 | 91,2 % |
| 2009/10 | AHL | HersheyAHL | 3 | 2 | 3,60 | 85,7 % |
| 2010/11 | AHL | HersheyAHL | 6 | 2 | 3,01 | 89,3 % |
| 2011/12 | NHL | Washington CapitalsNHL | 14 | 7 | 1,95 | 93,5 % |
| 2012/13 | NHL | Washington CapitalsNHL | 7 | 3 | 2,22 | 92,2 % |
| 2014/15 | NHL | Washington CapitalsNHL | 13 | 6 | 1,71 | 94,4 % |
| 2015/16 | NHL | Washington CapitalsNHL | 12 | 6 | 1,72 | 94,2 % |
| 2016/17 | NHL | Washington CapitalsNHL | 13 | 7 | 2,46 | 90,9 % |
| 2017/18 | NHL | Washington CapitalsNHL | 23 | 16 | 2,16 | 92,2 % |
| 2018/19 | NHL | Washington CapitalsNHL | 7 | 3 | 2,67 | 91,4 % |
| 2019/20 | NHL | Washington CapitalsNHL | 8 | 2 | 2,49 | 90,6 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
