Hrají Češi:
Jesper Wallstedt
- Post
- Brankář
- Číslo
- #30
- Národnost
Švédsko
- Narozen
- 14. 11. 2002, Västeras (23 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 97 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2021, 1. kolo, 20. celkově, MIN
Sleduj, jak hraje Jesper Wallstedt, s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 47
- Zápasy v NHL
- 25
- Výhry
- 5
- Čistá konta
Kdy hraje Jesper Wallstedt v TV
Nejbližší zápasy týmu Minnesota Wild, které vysíláme — živě i ze záznamu.
- po 19. 10. 00:05
Minnesota Wild – Columbus Blue JacketsŽivě
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | WSI U13 | Sweden Selects U13WSI U13 | 5 | – | 1,33 | 94,0 % |
| 2015/16 | J18 Div.1 | Västerås IK Ungdom J18J18 Div.1 | 1 | – | 7,50 | 84,4 % |
| 2015/16 | U16 Region | Västerås IK U16U16 Region | 6 | 4 | 3,32 | 88,8 % |
| 2016/17 | J18 Region | Västerås IK J18J18 Region | 5 | 3 | 3,14 | 90,4 % |
| 2016/17 | J18 Nationell | Västerås IK J18J18 Nationell | 9 | 3 | 2,33 | 92,5 % |
| 2016/17 | U16 Div.1 | Västerås IK Ungdom U16U16 Div.1 | 1 | – | 2,00 | 89,5 % |
| 2016/17 | U16 Region | Västerås IK U16U16 Region | 8 | 5 | 3,23 | 92,4 % |
| 2016/17 | U16 Div.1 | VIK Västerås HK U U16 3U16 Div.1 | 1 | – | 7,04 | 86,3 % |
| 2017/18 | J20 Nationell | Västerås IK J20J20 Nationell | 25 | 15 | 2,28 | 92,1 % |
| 2017/18 | J18 Region | Västerås IK J18J18 Region | 7 | 4 | 2,43 | 92,8 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Luleå HF U20J20 SuperElit | 21 | 12 | 2,65 | 90,1 % |
| 2018/19 | J20 Nationell | Luleå HF J20J20 Nationell | 21 | 12 | 2,65 | 90,1 % |
| 2018/19 | J18 Region | Luleå HF J18J18 Region | 2 | 1 | 2,00 | 93,2 % |
| 2018/19 | J18 Elit | Luleå HF U18J18 Elit | 2 | 1 | 2,00 | 93,2 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Luleå HF U20J20 SuperElit | 21 | 12 | 2,65 | 90,1 % |
| 2018/19 | J18 Nationell | Luleå HF J18J18 Nationell | 2 | 2 | 0,50 | 97,7 % |
| 2018/19 | J18 Allsvenskan | Luleå HF U18J18 Allsvenskan | 2 | 2 | 0,50 | 97,7 % |
| 2018/19 | WJC-18 | Sweden U18WJC-18 | 2 | 2 | 1,50 | 93,6 % |
| 2018/19 | J18 Allsvenskan | Luleå HF U18J18 Allsvenskan | 2 | 2 | 0,50 | 97,7 % |
| 2018/19 | J18 Elit | Luleå HF U18J18 Elit | 2 | 1 | 2,00 | 93,2 % |
| 2018/19 | WHC-17 | Sweden U17WHC-17 | 5 | 3 | 2,90 | 91,9 % |
| 2019/20 | SHL | Luleå HFSHL | 1 | 0 | 1,55 | 94,4 % |
| 2019/20 | J20 SuperElit | Luleå HF J20J20 SuperElit | 28 | 16 | 2,53 | 92,3 % |
| 2019/20 | J20 SuperElit | Luleå HF U20J20 SuperElit | 28 | 16 | 2,53 | 92,3 % |
| 2020/21 | SHL | Luleå HFSHL | 22 | 12 | 2,23 | 90,8 % |
| 2020/21 | J20 Nationell | Luleå HF J20J20 Nationell | 1 | 1 | 0,00 | 100,0 % |
| 2020/21 | J20 Nationell | Luleå HF U20J20 Nationell | 1 | 1 | 0,00 | 100,0 % |
| 2020/21 | WJC-20 | Sweden U20WJC-20 | 2 | 0 | 2,40 | 92,3 % |
| 2021/22 | SHL | Luleå HFSHL | 22 | 12 | 1,98 | 91,8 % |
| 2021/22 | WJC-20 | Sweden U20WJC-20 | 5 | 3 | 1,62 | 94,0 % |
| 2022/23 | WC | SwedenWC | 3 | 3 | 0,67 | 94,7 % |
| 2022/23 | AHL | Iowa WildAHL | 38 | 18 | 2,68 | 90,8 % |
| 2023/24 | NHL | Minnesota WildNHL | 3 | 2 | 3,01 | 89,7 % |
| 2023/24 | AHL | Iowa WildAHL | 45 | 22 | 2,70 | 91,0 % |
| 2024/25 | NHL | Minnesota WildNHL | 2 | 0 | 4,09 | 84,3 % |
| 2024/25 | AHL | Iowa WildAHL | 27 | 9 | 3,59 | 87,9 % |
| 2025/26 | NHL | Minnesota WildNHL | 35 | 18 | 2,61 | 91,6 % |
| 2026/27 | NHL | Minnesota WildNHL | 7 | 5 | 2,13 | 92,0 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | J18 Nationell | Västerås IK J18J18 Nationell | 9 | 6 | 2,44 | 93,6 % |
| 2017/18 | J20 Nationell | Västerås IK J20J20 Nationell | 3 | 1 | 2,62 | 92,2 % |
| 2018/19 | J20 Nationell | Luleå HF J20J20 Nationell | 3 | 1 | 4,33 | 87,0 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Luleå HF U20J20 SuperElit | 3 | 1 | 4,33 | 87,0 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Luleå HF U20J20 SuperElit | 3 | 1 | 4,33 | 87,0 % |
| 2018/19 | J18 Nationell | Luleå HF J18J18 Nationell | 1 | 1 | 0,00 | 100,0 % |
| 2018/19 | J18 Allsvenskan | Luleå HF U18J18 Allsvenskan | 1 | 1 | 0,00 | 100,0 % |
| 2018/19 | J18 Allsvenskan | Luleå HF U18J18 Allsvenskan | 1 | 1 | 0,00 | 100,0 % |
| 2020/21 | SHL | Luleå HFSHL | 2 | 0 | 3,36 | 87,1 % |
| 2021/22 | SHL | Luleå HFSHL | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2021/22 | J20 Nationell | Luleå HF J20J20 Nationell | 1 | 0 | 5,00 | 80,0 % |
| 2021/22 | J20 Nationell | Luleå HF U20J20 Nationell | 1 | 0 | 5,00 | 80,0 % |
| 2022/23 | AHL | Iowa WildAHL | 2 | 0 | 3,35 | 89,7 % |
| 2025/26 | NHL | Minnesota WildNHL | 10 | 5 | 2,77 | 90,9 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Spoluhráči
Aktuální soupiska týmu Minnesota Wild.
Kirill Kaprizov14 B
Quinn Hughes12 B
Matt Boldy7 B
Jared Spurgeon5 B
Joel Eriksson Ek5 B
Michael McCarron4 B
Bobby Brink4 B
Danila Yurov4 B
Blake Coleman3 B
Olli Määttä2 B
Jonas Brodin1 B
Nick Foligno1 B
Ryan Hartman1 B
Calvin Pickard0 V
Autoři fotografií
Fotografie z Wikimedia Commons — autor a licence u každé z nich.
- Kirill Kaprizov: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Quinn Hughes: Chris Baby, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Matt Boldy: Dominic Dobrzensky, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Jared Spurgeon: Lorie Shaull, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Joel Eriksson Ek: JennG, CC BY-SA 2.5, Wikimedia Commons
- Michael McCarron: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Bobby Brink: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Danila Yurov: Jenn G, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Blake Coleman: Elliott Connor, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
- Olli Määttä: Michael Miller, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Jonas Brodin: Lorie Shaull, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Nick Foligno: Michael Miller, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
- Ryan Hartman: TheAHL, CC BY 2.0, Wikimedia Commons
- Calvin Pickard: ArtBrom, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
Poslední zápasy týmu
Oblíbený tým Konec Oblíbený tým Konec
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
Sleduj, jak hraje Jesper Wallstedt, s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).
