Hunter Shepard
- Post
- Brankář
- Národnost
Spojené státy
- Narozen
- 7. 11. 1995, Cohasset (30 let)
- Výška a váha
- 180 cm · 102 kg
- Hokejka
- levá
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 6
- Zápasy v NHL
- 2
- Výhry
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | USHS-MN | Grand Rapids HighUSHS-MN | 10 | – | 2,20 | 90,8 % |
| 2012/13 | USHS-MN | Grand Rapids HighUSHS-MN | 24 | – | 1,95 | 92,6 % |
| 2012/13 | UMHSEHL | Team VelocityUMHSEHL | 11 | – | 3,11 | 91,9 % |
| 2013/14 | USHS-MN | Grand Rapids HighUSHS-MN | 25 | – | 2,64 | 91,8 % |
| 2013/14 | UMHSEHL | Team VelocityUMHSEHL | 12 | – | 2,57 | 92,6 % |
| 2014/15 | NAHL | Bismarck BobcatsNAHL | 31 | – | 3,28 | 87,8 % |
| 2015/16 | NAHL | Bismarck BobcatsNAHL | 50 | – | 1,90 | 92,6 % |
| 2016/17 | NCAA | Univ. of Minnesota-DuluthNCAA | 2 | 0 | 2,58 | 92,2 % |
| 2017/18 | NCAA | Univ. of Minnesota-DuluthNCAA | 41 | 25 | 1,91 | 92,5 % |
| 2018/19 | NCAA | Univ. of Minnesota-DuluthNCAA | 42 | 29 | 1,76 | 92,3 % |
| 2019/20 | NCAA | Univ. of Minnesota-DuluthNCAA | 34 | 22 | 2,18 | 91,8 % |
| 2020/21 | AHL | Hershey BearsAHL | 3 | 3 | 1,00 | 96,9 % |
| 2020/21 | ECHL | South Carolina StingraysECHL | 21 | 12 | 2,55 | 92,2 % |
| 2021/22 | AHL | Hershey BearsAHL | 9 | 5 | 2,06 | 92,2 % |
| 2021/22 | ECHL | South Carolina StingraysECHL | 23 | 12 | 2,88 | 91,7 % |
| 2022/23 | AHL | Hershey BearsAHL | 33 | 20 | 2,18 | 91,6 % |
| 2023/24 | NHL | Washington CapitalsNHL | 4 | 2 | 3,19 | 89,4 % |
| 2023/24 | AHL | Hershey BearsAHL | 34 | 27 | 1,76 | 92,9 % |
| 2024/25 | NHL | Washington CapitalsNHL | 1 | 0 | 7,00 | 73,1 % |
| 2024/25 | AHL | Hershey BearsAHL | 39 | 23 | 2,80 | 89,1 % |
| 2025/26 | NHL | Ottawa SenatorsNHL | 1 | 0 | 3,35 | 83,3 % |
| 2026/27 | KHL | Barys AstanaKHL | 9 | 4 | 3,40 | 85,9 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | USHS-MN | Grand Rapids HighUSHS-MN | 3 | – | 2,20 | 91,1 % |
| 2012/13 | UMHSEHL | Team VelocityUMHSEHL | 2 | – | 3,20 | 90,6 % |
| 2013/14 | USHS-MN | Grand Rapids HighUSHS-MN | 2 | – | 2,71 | 91,4 % |
| 2013/14 | UMHSEHL | Team VelocityUMHSEHL | 1 | – | 6,53 | 79,2 % |
| 2014/15 | NAHL | Bismarck BobcatsNAHL | 2 | – | 2,55 | 91,1 % |
| 2015/16 | NAHL | Bismarck BobcatsNAHL | 11 | – | 2,28 | 92,6 % |
| 2020/21 | ECHL | South Carolina StingraysECHL | 13 | 7 | 3,38 | 88,3 % |
| 2022/23 | AHL | Hershey BearsAHL | 20 | 14 | 2,27 | 91,4 % |
| 2023/24 | AHL | Hershey BearsAHL | 20 | 14 | 2,49 | 91,0 % |
| 2024/25 | AHL | Hershey BearsAHL | 7 | 2 | 2,77 | 89,3 % |
| 2025/26 | AHL | Laval RocketAHL | 1 | 0 | 3,00 | 83,3 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).
