Drew MacIntyre
- Post
- Brankář
- Národnost
Kanada
- Narozen
- 24. 6. 1983, Charlottetown (43 let)
- Výška a váha
- 185 cm · 86 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2001, 4. kolo, 121. celkově, DET
- 6
- Zápasy v NHL
Drew MacIntyre je bývalý kanadský profesionální hokejový brankář. Jako kariérní hráč severoamerické AHL, ve které odehrál přes 400 utkání základní části, nastoupil také k šesti utkáním v NHL. Dvě sezóny odehrál v Evropě a profesionální hráčskou kariéru zakončil v Japonsku.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1998/99 | OPJHL | TrentonOPJHL | 20 | – | 3,63 | – |
| 1999/00 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 24 | 10 | 3,21 | – |
| 2000/01 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 48 | 17 | 3,27 | – |
| 2001/02 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 55 | 15 | 3,98 | 89,0 % |
| 2002/03 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 61 | 31 | 2,75 | 90,8 % |
| 2003/04 | ECHL | ToledoECHL | 11 | 6 | 2,61 | 91,9 % |
| 2004/05 | AHL | Grand RapidsAHL | 24 | 7 | 2,69 | 90,2 % |
| 2004/05 | ECHL | ToledoECHL | 2 | 0 | 4,12 | 85,0 % |
| 2005/06 | AHL | Grand RapidsAHL | 13 | 8 | 2,91 | 89,7 % |
| 2005/06 | ECHL | ToledoECHL | 33 | 24 | 2,06 | 92,6 % |
| 2006/07 | AHL | ManitobaAHL | 41 | 24 | 2,17 | 92,2 % |
| 2007/08 | NHL | Vancouver CanucksNHL | 2 | 0 | 2,95 | 86,4 % |
| 2007/08 | AHL | ManitobaAHL | 46 | 25 | 2,32 | 92,1 % |
| 2008/09 | AHL | MilwaukeeAHL | 55 | 34 | 2,30 | 92,0 % |
| 2009/10 | AHL | ChicagoAHL | 41 | 20 | 2,54 | 91,7 % |
| 2010/11 | AHL | ChicagoAHL | 20 | 12 | 2,91 | 90,6 % |
| 2010/11 | AHL | HamiltonAHL | 21 | 12 | 1,89 | 93,8 % |
| 2011/12 | NHL | Buffalo SabresNHL | 2 | – | 1,38 | 94,4 % |
| 2011/12 | AHL | RochesterAHL | 23 | 8 | 3,19 | 89,9 % |
| 2012/13 | KHL | Lev PrahaKHL | 2 | 0 | 2,92 | – |
| 2012/13 | ECHL | ReadingECHL | 10 | 6 | 1,93 | 93,1 % |
| 2012/13 | AHL | TorontoAHL | 21 | 13 | 1,83 | 93,1 % |
| 2013/14 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 2 | 0 | 2,54 | 92,2 % |
| 2013/14 | AHL | TorontoAHL | 48 | 29 | 2,53 | 91,7 % |
| 2014/15 | AHL | Charlotte CheckersAHL | 51 | 20 | 2,84 | 91,4 % |
| 2015/16 | AHL | Charlotte CheckersAHL | 28 | 11 | 3,09 | 89,0 % |
| 2015/16 | AHL | Rockford IceHogsAHL | 8 | 2 | 3,03 | 89,5 % |
| 2016/17 | DEL | Adler MannheimDEL | 7 | 6 | 2,26 | 91,9 % |
| 2016/17 | KHL | Medvescak ZagrebKHL | 21 | 9 | 2,26 | 92,5 % |
| 2017/18 | Slovakia | HKM ZvolenSlovakia | 12 | – | 2,12 | 93,3 % |
| 2017/18 | DEL | Straubing TigersDEL | 24 | 6 | 3,54 | 89,7 % |
| 2017/18 | ICEHL | Medvescak ZagrebICEHL | 5 | 3 | 2,36 | 93,3 % |
| 2018/19 | Asia League | East Hokkaido CranesAsia League | 34 | 19 | 2,03 | 92,5 % |
| 2019/20 | Asia League | Red Eagles HokkaidoAsia League | 35 | 9 | 1,88 | 94,1 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2000/01 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 4 | 0 | 4,78 | – |
| 2002/03 | QMJHL | SherbrookeQMJHL | 12 | 5 | 4,07 | 87,2 % |
| 2005/06 | ECHL | ToledoECHL | 6 | 5 | 2,00 | 92,4 % |
| 2005/06 | AHL | Grand RapidsAHL | 5 | 3 | 1,62 | 94,0 % |
| 2006/07 | AHL | ManitobaAHL | 11 | 4 | 1,99 | 0,0 % |
| 2007/08 | AHL | ManitobaAHL | 1 | 1 | 3,93 | 80,0 % |
| 2008/09 | AHL | MilwaukeeAHL | 11 | 7 | 1,65 | 93,1 % |
| 2009/10 | AHL | ChicagoAHL | 5 | 1 | 2,90 | 90,1 % |
| 2010/11 | AHL | HamiltonAHL | 20 | 11 | 1,95 | 93,0 % |
| 2012/13 | AHL | TorontoAHL | 9 | 5 | 2,85 | 91,3 % |
| 2013/14 | AHL | TorontoAHL | 14 | 10 | 2,08 | 94,1 % |
| 2016/17 | DEL | Adler MannheimDEL | 4 | 1 | 2,49 | 89,2 % |
| 2017/18 | Slovakia | HKM ZvolenSlovakia | 12 | – | 2,37 | 91,3 % |
| 2018/19 | Asia League | East Hokkaido CranesAsia League | 9 | 5 | 1,95 | 92,6 % |
| 2019/20 | Asia League | Red Eagles HokkaidoAsia League | 2 | 1 | 3,53 | 88,1 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
