Roman Will
- Post
- Brankář
- Národnost
Česko
- Narozen
- 22. 5. 1992, Plzeň (34 let)
- Výška a váha
- 185 cm · 88 kg
- Hokejka
- levá
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 1
- Zápasy v NHL
Roman Will je český hokejový brankář, který hraje za extraligové HC Dynamo Pardubice. Je členem širšího kádru reprezentace.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/08 | Czech U18 | BK Mlada Boleslav U18Czech U18 | 9 | – | 3,17 | 91,1 % |
| 2008/09 | CzR-U17 | Ml. Boleslav U17CzR-U17 | 40 | – | 2,68 | – |
| 2009/10 | CzR-U18 | Ml. Boleslav U18CzR-U18 | 23 | – | 1,71 | – |
| 2009/10 | CzRep-Jr. | Ml. Boleslav Jr.CzRep-Jr. | 23 | – | 3,31 | – |
| 2010/11 | CzRep-Jr. | Ml. Boleslav Jr.CzRep-Jr. | 48 | – | 2,24 | – |
| 2010/11 | CzRep-Q | Ml. BoleslavCzRep-Q | 1 | – | 7,50 | – |
| 2011/12 | QMJHL | MonctonQMJHL | 63 | 29 | 2,77 | – |
| 2012/13 | Czech-2 | Ml. BoleslavCzech-2 | 44 | – | – | – |
| 2013/14 | CzRep-2 | Ml. BoleslavCzRep-2 | 20 | – | – | – |
| 2013/14 | CzRep-Q | Ml. BoleslavCzRep-Q | 2 | – | – | – |
| 2014/15 | ECHL | Fort Wayne KometsECHL | 29 | 17 | 2,41 | 92,1 % |
| 2014/15 | AHL | Cleveland MonstersAHL | 11 | 2 | 3,54 | 86,9 % |
| 2015/16 | NHL | Colorado AvalancheNHL | 1 | – | 3,25 | 66,7 % |
| 2015/16 | AHL | San Antonio RampageAHL | 29 | 10 | 3,42 | 89,6 % |
| 2016/17 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 30 | 17 | 1,69 | 93,5 % |
| 2016/17 | Czechia2 | HC Benatky nad JizerouCzechia2 | 5 | 2 | 2,74 | 92,3 % |
| 2017/18 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 45 | 23 | 2,34 | 91,3 % |
| 2018/19 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 51 | 32 | 2,26 | 91,6 % |
| 2019/20 | SHL | Rögle BKSHL | 34 | 23 | 2,12 | 92,2 % |
| 2020/21 | WC | CzechiaWC | 3 | 2 | 2,57 | 89,3 % |
| 2020/21 | KHL | Traktor ChelyabinskKHL | 37 | 17 | 2,30 | 91,7 % |
| 2021/22 | KHL | Traktor ChelyabinskKHL | 39 | 21 | 2,20 | 92,9 % |
| 2022/23 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 39 | 26 | 2,11 | 92,1 % |
| 2023/24 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 39 | 31 | 2,04 | 91,7 % |
| 2024/25 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 37 | 21 | 2,16 | 91,4 % |
| 2025/26 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 38 | 25 | 1,99 | 91,5 % |
| 2026/27 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 4 | 2 | 3,29 | 88,2 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/08 | Czech U18 | BK Mlada Boleslav U18Czech U18 | 4 | – | 1,72 | 95,6 % |
| 2007/08 | Czech U20 | BK Mlada Boleslav U20Czech U20 | 1 | – | 2,14 | 92,9 % |
| 2008/09 | CzR-U17 | Ml. Boleslav U17CzR-U17 | 2 | – | 3,00 | – |
| 2009/10 | CzRep-Jr. | Ml. Boleslav Jr.CzRep-Jr. | 3 | – | 2,61 | – |
| 2010/11 | Czech | BK Mlada BoleslavCzech | 1 | – | 7,50 | 81,5 % |
| 2011/12 | QMJHL | MonctonQMJHL | 4 | 0 | 5,56 | – |
| 2012/13 | Czech-2 | Ml. BoleslavCzech-2 | 10 | – | – | – |
| 2013/14 | CzRep-2 | Ml. BoleslavCzRep-2 | 10 | – | – | – |
| 2014/15 | ECHL | Fort WayneECHL | 7 | 4 | 2,74 | 91,4 % |
| 2014/15 | ECHL | Fort Wayne KometsECHL | 7 | – | 2,74 | 91,4 % |
| 2016/17 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 7 | 3 | 2,03 | 91,5 % |
| 2017/18 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 10 | 6 | 1,69 | 94,1 % |
| 2018/19 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 17 | 10 | 1,88 | 92,9 % |
| 2020/21 | KHL | Traktor ChelyabinskKHL | 2 | 0 | 1,37 | 95,1 % |
| 2021/22 | KHL | Traktor ChelyabinskKHL | 15 | 9 | 2,14 | 92,5 % |
| 2022/23 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 11 | 7 | 1,96 | 91,1 % |
| 2023/24 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 16 | 10 | 1,93 | 92,2 % |
| 2024/25 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 16 | 11 | 1,71 | 93,1 % |
| 2025/26 | Czechia | HC Dynamo PardubiceCzechia | 15 | 10 | 2,15 | 93,0 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
