Marek Langhamer
- Post
- Brankář
- Národnost
Česko
- Narozen
- 22. 7. 1994, Moravská Třebová (32 let)
- Výška a váha
- 188 cm · 86 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2012, 7. kolo, 184. celkově, PHX
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 2
- Zápasy v NHL
Marek Langhamer je český hokejový brankář, hrající v klubu Malmö Redhawks.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/09 | CzR-U17 | Pardubice U17CzR-U17 | 29 | – | 3,64 | – |
| 2009/10 | CzR-U18 | Pardubice U18CzR-U18 | 35 | – | 2,45 | – |
| 2009/10 | CzRep-Jr. | Pardubice Jr.CzRep-Jr. | 2 | – | 0,00 | – |
| 2010/11 | CzR-U18 | Pardubice U18CzR-U18 | 17 | – | 2,51 | – |
| 2010/11 | CzRep-Jr. | Pardubice Jr.CzRep-Jr. | 37 | – | 3,14 | – |
| 2010/11 | CzRep-2 | ChrudimCzRep-2 | 4 | – | 1,74 | – |
| 2011/12 | CzRep-Jr. | Pardubice Jr.CzRep-Jr. | 33 | – | 3,29 | – |
| 2012/13 | WHL | Medicine HatWHL | 30 | 15 | 3,44 | 89,9 % |
| 2013/14 | WHL | Medicine HatWHL | 40 | 23 | 2,58 | 91,3 % |
| 2013/14 | WJC-A | ČeskoWJC-A | 4 | – | 2,95 | 90,6 % |
| 2014/15 | WHL | Medicine Hat TigersWHL | 50 | 30 | 2,81 | 90,2 % |
| 2015/16 | AHL | Springfield FalconsAHL | 19 | 7 | 3,80 | 88,3 % |
| 2015/16 | ECHL | Rapid City RushECHL | 8 | 5 | 2,23 | 93,5 % |
| 2016/17 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 1 | – | 3,87 | 87,5 % |
| 2016/17 | ECHL | Rapid City RushECHL | 7 | 5 | 2,72 | 91,3 % |
| 2016/17 | AHL | Tucson RoadrunnersAHL | 25 | 8 | 3,36 | 90,2 % |
| 2017/18 | NHL | Arizona CoyotesNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2017/18 | Czechia | HC Kometa BrnoCzechia | 9 | 6 | 1,96 | 92,5 % |
| 2017/18 | AHL | Tucson RoadrunnersAHL | 3 | 1 | 1,59 | 94,7 % |
| 2018/19 | KHL | Amur KhabarovskKHL | 19 | 9 | 1,98 | 92,9 % |
| 2018/19 | Czechia | HC Kometa BrnoCzechia | 8 | 5 | 2,38 | 91,6 % |
| 2019/20 | KHL | Amur KhabarovskKHL | 25 | 6 | 2,25 | 92,6 % |
| 2020/21 | KHL | Amur KhabarovskKHL | 27 | 10 | 2,75 | 91,6 % |
| 2021/22 | Liiga | IlvesLiiga | 26 | 14 | 2,56 | 90,8 % |
| 2021/22 | WC | CzechiaWC | 3 | 1 | 2,38 | 90,2 % |
| 2022/23 | Liiga | IlvesLiiga | 40 | 23 | 1,83 | 92,4 % |
| 2022/23 | WC | CzechiaWC | 2 | 1 | 2,55 | 88,1 % |
| 2023/24 | SHL | IK OskarshamnSHL | 25 | 5 | 3,53 | 87,5 % |
| 2023/24 | SHL | IK OskarshamnSHL | 25 | 5 | 3,53 | 87,5 % |
| 2024/25 | SHL | Malmö RedhawksSHL | 25 | 12 | 2,75 | 89,2 % |
| 2025/26 | SHL | Malmö RedhawksSHL | 28 | 14 | 2,75 | 90,3 % |
| 2026/27 | SHL | Malmö RedhawksSHL | 2 | 1 | 2,96 | 87,2 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008/09 | CzR-U17 | Pardubice U17CzR-U17 | 6 | – | 2,05 | – |
| 2009/10 | CzR-U18 | Pardubice U18CzR-U18 | 6 | – | 2,57 | – |
| 2010/11 | CzR-U18 | Pardubice U18CzR-U18 | 5 | – | 2,25 | – |
| 2012/13 | WHL | Medicine HatWHL | 1 | 0 | 7,83 | 83,3 % |
| 2013/14 | WHL | Medicine HatWHL | 18 | 9 | 2,35 | 93,4 % |
| 2014/15 | WHL | Medicine Hat TigersWHL | 10 | 5 | 2,28 | 92,4 % |
| 2021/22 | Liiga | IlvesLiiga | 13 | 6 | 1,72 | 93,3 % |
| 2022/23 | Liiga | IlvesLiiga | 9 | 6 | 2,01 | 91,3 % |
| 2023/24 | SHL | IK OskarshamnSHL | 2 | 1 | 2,56 | 92,4 % |
| 2023/24 | SHL | IK OskarshamnSHL | 2 | 1 | 2,56 | 92,4 % |
| 2024/25 | SHL | Malmö RedhawksSHL | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2025/26 | SHL | Malmö RedhawksSHL | 2 | 1 | 1,89 | 95,2 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno