Kristers Gudļevskis
- Post
- Brankář
- Národnost
Lotyšsko
- Narozen
- 31. 7. 1992, Aizkraukle (34 let)
- Výška a váha
- 191 cm · 97 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2013, 5. kolo, 124. celkově, TBL
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 3
- Zápasy v NHL
- 1
- Výhry
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/10 | Latvia | OrgeLatvia | 9 | – | 6,12 | – |
| 2009/10 | Belarus-2 | Ozolnieki-JuniorsBelarus-2 | 31 | – | – | – |
| 2010/11 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 49 | – | 2,20 | – |
| 2011/12 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 40 | – | 2,39 | – |
| 2012/13 | KHL | Dynamo RigaKHL | 2 | 1 | 2,18 | – |
| 2012/13 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 56 | – | 2,09 | – |
| 2012/13 | Russia-Jr. B | Juniors Riga Jr.Russia-Jr. B | 2 | – | 3,00 | – |
| 2013/14 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 1 | 1 | 2,01 | 94,7 % |
| 2013/14 | AHL | SyracuseAHL | 34 | 18 | 2,68 | 90,1 % |
| 2013/14 | ECHL | FloridaECHL | 11 | 7 | 1,83 | 92,5 % |
| 2013/14 | Olympics | LotyšskoOlympics | 2 | 0 | 3,54 | 92,0 % |
| 2013/14 | WC-A | LotyšskoWC-A | 4 | – | 3,79 | 88,4 % |
| 2014/15 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 46 | 25 | 2,81 | 90,0 % |
| 2015/16 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 1 | 0 | 1,00 | 96,9 % |
| 2015/16 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 41 | 16 | 2,83 | 90,7 % |
| 2016/17 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 1 | – | 0,00 | 100,0 % |
| 2016/17 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 37 | 15 | 2,65 | 89,7 % |
| 2016/17 | OGQ | LatviaOGQ | 2 | 1 | 2,04 | 92,3 % |
| 2017/18 | AHL | Bridgeport IslandersAHL | 37 | 12 | 2,83 | 89,7 % |
| 2017/18 | WC | LatviaWC | 2 | 0 | 4,97 | 83,9 % |
| 2018/19 | KHL | Dinamo RigaKHL | 31 | 9 | 2,37 | 91,0 % |
| 2018/19 | WC | LatviaWC | 4 | 2 | 2,01 | 90,9 % |
| 2019/20 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 25 | 16 | 2,65 | 90,4 % |
| 2019/20 | KHL | Dinamo RigaKHL | 9 | 3 | 3,45 | 86,3 % |
| 2020/21 | Slovakia | HC Slovan BratislavaSlovakia | 7 | – | 2,57 | 91,4 % |
| 2020/21 | ICEHL | Villacher SVICEHL | 27 | 9 | 2,80 | 91,3 % |
| 2021/22 | SHL | Brynäs IFSHL | 5 | 1 | 2,00 | 92,1 % |
| 2021/22 | Slovakia | HC Slovan BratislavaSlovakia | 17 | – | 2,52 | 90,9 % |
| 2022/23 | HockeyAllsvenskan | MoDo HockeyHockeyAllsvenskan | 39 | 27 | 1,88 | 92,0 % |
| 2023/24 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 45 | 31 | 2,09 | 91,4 % |
| 2023/24 | WC | LatviaWC | 4 | 2 | 3,19 | 90,6 % |
| 2024/25 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 28 | 18 | 1,91 | 93,0 % |
| 2024/25 | OGQ | LatviaOGQ | 3 | 3 | 1,67 | 91,4 % |
| 2024/25 | WC | LatviaWC | 6 | 3 | 2,85 | 87,6 % |
| 2025/26 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 8 | 4 | 2,60 | 91,3 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 3 | – | 4,16 | – |
| 2011/12 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 4 | – | 3,50 | – |
| 2012/13 | Russia-Jr. | Riga Jr.Russia-Jr. | 3 | – | 7,42 | – |
| 2012/13 | Latvia | HK Juniors Riga Jr.Latvia | 1 | – | 1,02 | – |
| 2013/14 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 2 | 0 | 3,02 | 90,0 % |
| 2014/15 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 3 | 0 | 4,96 | 83,3 % |
| 2016/17 | AHL | Syracuse CrunchAHL | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2020/21 | Slovakia | HC Slovan BratislavaSlovakia | 4 | – | 13,99 | 75,6 % |
| 2021/22 | SHL | Brynäs IFSHL | 1 | 0 | 10,62 | 72,7 % |
| 2022/23 | HockeyAllsvenskan | MoDo HockeyHockeyAllsvenskan | 15 | 11 | 2,09 | 91,8 % |
| 2023/24 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 14 | 9 | 2,16 | 92,1 % |
| 2024/25 | DEL | Fischtown PinguinsDEL | 6 | 2 | 3,04 | 88,1 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).
