Jason Bacashihua
- Post
- Brankář
- Národnost
Spojené státy
- Narozen
- 20. 9. 1982, Garden City (44 let)
- Výška a váha
- 180 cm · 80 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2001, 1. kolo, 26. celkově, DAL
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 38
- Zápasy v NHL
- 7
- Výhry
Jason Bacashihua je bývalý americký hokejový brankář.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | NAHL | ChicagoNAHL | 41 | 20 | 2,91 | – |
| 2000/01 | NAHL | ChicagoNAHL | 39 | 24 | 3,23 | – |
| 2001/02 | OHL | PlymouthOHL | 46 | 26 | 2,34 | 92,1 % |
| 2001/02 | WJC-A | USAWJC-A | 7 | 4 | 2,86 | – |
| 2001/02 | AHL | UtahAHL | 1 | 0 | 2,97 | 93,0 % |
| 2002/03 | AHL | UtahAHL | 39 | 18 | 3,15 | 90,7 % |
| 2003/04 | AHL | UtahAHL | 39 | 13 | 2,66 | 91,6 % |
| 2004/05 | AHL | WorcesterAHL | 35 | 18 | 2,51 | 90,2 % |
| 2005/06 | NHL | St. Louis BluesNHL | 19 | 4 | 3,23 | 89,9 % |
| 2005/06 | AHL | PeoriaAHL | 15 | 9 | 2,63 | 90,4 % |
| 2005/06 | WC-A | USAWC-A | 3 | 1 | 2,14 | – |
| 2006/07 | NHL | St. Louis BluesNHL | 19 | 3 | 3,16 | 89,6 % |
| 2006/07 | AHL | PeoriaAHL | 20 | 5 | 2,90 | 88,5 % |
| 2006/07 | WC-A | USAWC-A | 1 | 0 | 3,00 | 88,9 % |
| 2007/08 | AHL | PeoriaAHL | 4 | 1 | 3,17 | 86,9 % |
| 2007/08 | ECHL | JohnstownECHL | 1 | 1 | 3,70 | 88,6 % |
| 2007/08 | AHL | Lake ErieAHL | 19 | 5 | 3,35 | 90,5 % |
| 2008/09 | AHL | Lake ErieAHL | 39 | 13 | 2,77 | 91,0 % |
| 2009/10 | AHL | HersheyAHL | 22 | 17 | 2,48 | 91,1 % |
| 2010/11 | AHL | Lake ErieAHL | 42 | 23 | 2,29 | 91,7 % |
| 2011/12 | AHL | Adirondack PhantomsAHL | 23 | 8 | 2,99 | 90,1 % |
| 2012/13 | Germany | StraubingGermany | 52 | 25 | 2,63 | – |
| 2013/14 | Germany | StraubingGermany | 50 | 20 | 2,64 | – |
| 2014/15 | DEL | Straubing TigersDEL | 35 | 9 | 3,13 | 89,8 % |
| 2015/16 | Slovakia | B. BystricaSlovakia | 40 | – | 2,09 | – |
| 2015/16 | Slovakia | HC Banska BystricaSlovakia | 40 | 22 | 2,09 | 92,6 % |
| 2016/17 | Slovakia | HC Banska BystricaSlovakia | 36 | 23 | 2,05 | 92,9 % |
| 2017/18 | Asia League | Gangwon High1Asia League | 25 | – | 2,81 | 91,3 % |
| 2018/19 | DEL2 | Deggendorfer SCDEL2 | 26 | 11 | 3,81 | 89,9 % |
| 2018/19 | Poland | Cracovia KrakowPoland | 5 | 3 | 2,36 | 90,6 % |
| 2019/20 | AlpsHL | Sterzing/VipitenoAlpsHL | 39 | 22 | 3,23 | 90,4 % |
| 2020/21 | Erste Liga | Dunaújvárosi AcélbikákErste Liga | 14 | 5 | 4,66 | 90,9 % |
| 2021/22 | EIHL | Manchester StormEIHL | 36 | 13 | 3,37 | 88,6 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1999/00 | NAHL | ChicagoNAHL | 2 | 0 | 6,97 | – |
| 2000/01 | NAHL | ChicagoNAHL | 3 | 1 | 3,79 | – |
| 2001/02 | OHL | PlymouthOHL | 6 | 2 | 2,50 | 90,1 % |
| 2002/03 | AHL | UtahAHL | 1 | 0 | 2,05 | 94,1 % |
| 2010/11 | AHL | Lake ErieAHL | 2 | 1 | 2,54 | 90,9 % |
| 2012/13 | Germany | StraubingGermany | 7 | 3 | 3,13 | – |
| 2015/16 | Slovakia | B. BystricaSlovakia | 17 | – | 1,76 | – |
| 2015/16 | Slovakia | HC Banska BystricaSlovakia | 17 | 10 | 1,76 | 93,9 % |
| 2016/17 | Slovakia | HC Banska BystricaSlovakia | 13 | 10 | 1,88 | 93,4 % |
| 2018/19 | DEL2 | Deggendorfer SCDEL2 | 10 | 3 | 3,59 | 90,3 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
