Hrají Češi a Slováci:
Dennis Hildeby
- Post
- Brankář
- Číslo
- #35
- Národnost
Švédsko
- Narozen
- 19. 8. 2001, Jarfalla (25 let)
- Výška a váha
- 198 cm · 103 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2022, 4. kolo, 122. celkově, TOR
Sleduj, jak hraje Dennis Hildeby, s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 27
- Zápasy v NHL
- 9
- Výhry
- 1
- Čistá konta
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | U16 Div.2 | Åker/Strängnäs U16U16 Div.2 | 4 | – | 5,50 | 84,2 % |
| 2016/17 | J18 Div.1 | Hudiksvalls HC J18 2J18 Div.1 | 2 | – | 5,25 | 88,9 % |
| 2016/17 | U16 Div.1 | Hudiksvalls HC U16U16 Div.1 | 19 | – | 3,25 | 89,6 % |
| 2017/18 | J18 Elit | Timrå IK U18J18 Elit | 12 | 6 | 1,99 | 92,9 % |
| 2017/18 | J18 Allsvenskan | Timrå IK U18J18 Allsvenskan | 10 | 7 | 2,68 | 89,9 % |
| 2017/18 | J18 Region | Timrå IK J18J18 Region | 12 | 6 | 1,99 | 92,9 % |
| 2017/18 | J18 Nationell | Timrå IK J18J18 Nationell | 10 | 7 | 2,68 | 89,9 % |
| 2018/19 | J20 Nationell | Timrå IK J20J20 Nationell | 23 | 7 | 3,68 | 87,3 % |
| 2018/19 | J18 Region | Timrå IK J18J18 Region | 2 | 1 | 3,50 | 88,1 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Timrå IK U20J20 SuperElit | 23 | 7 | 3,68 | 87,3 % |
| 2018/19 | J18 Nationell | Timrå IK J18J18 Nationell | 2 | 1 | 5,76 | 85,7 % |
| 2018/19 | J18 Allsvenskan | Timrå IK U18J18 Allsvenskan | 2 | 1 | 5,76 | 85,7 % |
| 2018/19 | J18 Elit | Timrå IK U18J18 Elit | 2 | 1 | 3,50 | 88,1 % |
| 2019/20 | J20 SuperElit | Timrå IK J20J20 SuperElit | 27 | 16 | 2,75 | 91,1 % |
| 2019/20 | J20 SuperElit | Timrå IK U20J20 SuperElit | 27 | 16 | 2,75 | 91,1 % |
| 2020/21 | HockeyEttan | Linden HockeyHockeyEttan | 2 | 0 | 3,26 | 91,3 % |
| 2020/21 | J20 Nationell | Färjestad BK J20J20 Nationell | 18 | 7 | 3,10 | 91,1 % |
| 2020/21 | J20 Nationell | Färjestad BK U20J20 Nationell | 18 | 7 | 3,10 | 91,1 % |
| 2021/22 | SHL | Färjestad BKSHL | 7 | 3 | 1,93 | 93,1 % |
| 2021/22 | J20 Nationell | Färjestad BK J20J20 Nationell | 12 | 6 | 2,80 | 93,1 % |
| 2021/22 | J20 Nationell | Färjestad BK U20J20 Nationell | 12 | 6 | 2,80 | 93,1 % |
| 2022/23 | SHL | Färjestad BKSHL | 21 | 11 | 2,26 | 91,8 % |
| 2022/23 | AHL | Toronto MarliesAHL | 2 | 0 | 5,28 | 84,9 % |
| 2023/24 | AHL | Toronto MarliesAHL | 41 | 21 | 2,41 | 91,3 % |
| 2024/25 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 6 | 3 | 3,33 | 87,8 % |
| 2024/25 | AHL | Toronto MarliesAHL | 30 | 16 | 2,55 | 90,8 % |
| 2025/26 | NHL | Toronto Maple LeafsNHL | 20 | 5 | 2,86 | 91,4 % |
| 2026/27 | NHL | Tampa Bay LightningNHL | 1 | 1 | 2,01 | 94,4 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | U16 Div.1 | Hudiksvalls HC U16U16 Div.1 | 3 | – | 3,00 | 92,6 % |
| 2017/18 | J18 Nationell | Timrå IK J18J18 Nationell | 2 | 1 | 2,51 | 85,7 % |
| 2018/19 | J20 Nationell | Timrå IK J20J20 Nationell | 2 | 2 | 1,00 | 93,8 % |
| 2018/19 | J20 SuperElit | Timrå IK U20J20 SuperElit | 2 | 2 | 1,00 | 93,8 % |
| 2022/23 | SHL | Färjestad BKSHL | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2022/23 | AHL | Toronto MarliesAHL | 1 | 0 | 0,00 | 100,0 % |
| 2023/24 | AHL | Toronto MarliesAHL | 3 | 1 | 3,35 | 89,6 % |
| 2024/25 | AHL | Toronto MarliesAHL | 1 | 0 | 3,50 | 88,6 % |
| 2025/26 | AHL | Toronto MarliesAHL | 3 | 1 | 2,17 | 92,1 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Spoluhráči
Aktuální soupiska týmu Tampa Bay Lightning.
Brandon Hagel10 B
Nikita Kucherov8 B
Jake Guentzel7 B
John Carlson4 B
Brayden Point4 B
Pontus Holmberg4 B
Ilya Mikheyev4 B
Victor Hedman3 B
Anthony Cirelli3 B
Zemgus Girgensons2 B
Ryan McDonagh1 B
Charle-Edouard D'Astous1 B
Erik Černák1 B
Conor Geekie1 B
Autoři fotografií
Fotografie z Wikimedia Commons — autor a licence u každé z nich.
- Brandon Hagel: Jenn G, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Nikita Kucherov: Resolute, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
- Jake Guentzel: Michael Miller, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- John Carlson: Michael Miller, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
- Brayden Point: 5of7, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Pontus Holmberg: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Ilya Mikheyev: Jenn G, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Victor Hedman: Lisa Gansky, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons
- Anthony Cirelli: Michael Miller, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Zemgus Girgensons: Michael Miller, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
- Ryan McDonagh: Resolute, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
- Charle-Edouard D'Astous: Atrox1912, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
- Erik Černák: Ailura, CC BY-SA 3.0 at, Wikimedia Commons
- Conor Geekie: Russ Alman, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons
Poslední zápasy týmu
Oblíbený tým Konec
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
Sleduj, jak hraje Dennis Hildeby, s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky).

