Aleš Stezka
- Post
- Brankář
- Národnost
Česko
- Narozen
- 6. 1. 1997, Liberec (29 let)
- Výška a váha
- 193 cm · 86 kg
- Hokejka
- levá
- Draft
- 2015, 4. kolo, 111. celkově, MIN
Sleduj NHL živě s Plnou palbouPlná palba za 299 Kč měsíčně · NHL živě i ze záznamu
- 1
- Zápasy v NHL
Aleš Stezka je český lední hokejista hrající na postu brankáře.
Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
Kariéra po sezónách
Všechny soutěže, ve kterých hráč nastoupil – kluby, juniorky, extraligy i reprezentace.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009/10 | Czech U16 | Bili Tygri Liberec U16Czech U16 | 1 | – | 2,07 | 83,3 % |
| 2010/11 | Czech U16 | Bili Tygri Liberec U16Czech U16 | 1 | – | 4,29 | 80,0 % |
| 2011/12 | Czech U16 | Bili Tygri Liberec U16Czech U16 | 16 | – | 1,70 | 91,9 % |
| 2012/13 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 25 | – | 3,10 | – |
| 2012/13 | CzRep-Jr. | Liberec Jr.CzRep-Jr. | 1 | – | 7,00 | – |
| 2013/14 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 24 | – | 1,69 | – |
| 2013/14 | CzRep-Jr. | Liberec Jr.CzRep-Jr. | 2 | – | 0,67 | – |
| 2014/15 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 7 | – | 1,42 | – |
| 2014/15 | CzRep-Jr. | Liberec Jr.CzRep-Jr. | 40 | – | 2,77 | – |
| 2014/15 | WJC-18 | Czechia U18WJC-18 | 2 | 0 | 3,46 | 90,8 % |
| 2014/15 | Czech U20 | Bili Tygri Liberec U20Czech U20 | 40 | – | 2,77 | 90,7 % |
| 2014/15 | Czech U18 | Bili Tygri Liberec U18Czech U18 | 7 | – | 1,42 | 94,8 % |
| 2015/16 | WJC-A | ČeskoWJC-A | 1 | 0 | 7,50 | – |
| 2015/16 | USHL | Sioux Falls StampedeUSHL | 19 | 6 | 3,32 | 89,3 % |
| 2015/16 | WJC-20 | Czechia U20WJC-20 | 1 | 0 | 7,50 | 80,0 % |
| 2016/17 | USHL | Chicago SteelUSHL | 37 | 22 | 2,28 | 91,6 % |
| 2017/18 | Czechia | Bili Tygri LiberecCzechia | 2 | 0 | 4,20 | 86,8 % |
| 2017/18 | Czechia2 | HC Benatky nad JizerouCzechia2 | 27 | 5 | 4,85 | 85,8 % |
| 2018/19 | Czechia | Pirati ChomutovCzechia | 5 | 0 | 3,83 | 83,3 % |
| 2018/19 | Czechia2 | HC Slovan Ustecti LviCzechia2 | 28 | 8 | 3,77 | 90,3 % |
| 2019/20 | Czechia2 | AZ HavirovCzechia2 | 50 | 28 | 2,56 | 90,9 % |
| 2020/21 | Czechia2 | AZ HavirovCzechia2 | 20 | 8 | 2,53 | 91,4 % |
| 2021/22 | Czechia | HC VitkoviceCzechia | 46 | 24 | 2,54 | 91,0 % |
| 2022/23 | Czechia | HC VitkoviceCzechia | 39 | 25 | 2,14 | 92,4 % |
| 2023/24 | AHL | Coachella Valley FirebirdsAHL | 27 | 18 | 2,48 | 91,4 % |
| 2024/25 | NHL | Seattle KrakenNHL | 1 | 0 | 3,09 | 87,0 % |
| 2024/25 | AHL | Coachella Valley FirebirdsAHL | 26 | 9 | 3,07 | 89,9 % |
| 2025/26 | Czechia | HC Kometa BrnoCzechia | 40 | 20 | 2,63 | 91,0 % |
| 2026/27 | Czechia | HC Kometa BrnoCzechia | 3 | 0 | 3,75 | 88,5 % |
| Sezóna | Soutěž | Tým | Z | V | Prům. | Úsp. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Czechia U16 | Bili Tygri Liberec U16Czechia U16 | 1 | – | 3,16 | 89,5 % |
| 2012/13 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 3 | – | 1,90 | – |
| 2013/14 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 5 | – | 1,80 | – |
| 2014/15 | CzR-U18 | Liberec U18CzR-U18 | 3 | – | 0,63 | – |
| 2014/15 | CzRep-Jr. | Liberec Jr.CzRep-Jr. | 6 | – | 1,98 | – |
| 2014/15 | Czech U20 | Bili Tygri Liberec U20Czech U20 | 6 | – | 1,98 | 92,9 % |
| 2014/15 | Czech U18 | Bili Tygri Liberec U18Czech U18 | 3 | – | 0,63 | 97,1 % |
| 2016/17 | USHL | Chicago SteelUSHL | 13 | 9 | 2,04 | 93,6 % |
| 2021/22 | Czechia | HC VitkoviceCzechia | 8 | 3 | 2,20 | 92,3 % |
| 2022/23 | Czechia | HC VitkoviceCzechia | 12 | 6 | 1,24 | 96,0 % |
| 2025/26 | Czechia | HC Kometa BrnoCzechia | 8 | 3 | 2,86 | 91,6 % |
Z zápasy · V výhry · Prům. obdržené góly na zápas · Úsp. úspěšnost zákroků
Hokej zblízka
Sezóny NHL, další soutěže, týmy, hráči a reprezentace na jednom místě.
- Aktuální sezónaTabulka, play-off a výsledky
- Všechny sezónyKonečné tabulky a vítězové
- MS v ledním hokejiOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS juniorů v ledním hokejiOd roku 1977: vítězové, tabulky a zápasy.
- Euro Hockey TourOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- MS žen v ledním hokejiOd roku 1990: vítězové, tabulky a zápasy.
- ZOHOd roku 1920: vítězové, tabulky a zápasy.
- Světový pohárOd roku 1996: vítězové, tabulky a zápasy.
- TýmySoupisky a historie
- HráčiCelá historie NHL
- ReprezentaceVýsledky na MS a OH
NHL živě sleduj s Plnou palbou
V Plné palbě jsou všechny kanály s NHL: zápasy živě a k tomu 7denní archiv, kdyby ti utekl výběr nebo začátek.
Statistiky: NHL. Texty a fotky: Wikipedie / Wikimedia Commons (licence u každé položky). Text: Wikipedie (CC BY-SA 4.0), upraveno
